Tutors curs 2021 – 2022

Educació Secundària Obligatoria

Batxillerat

CURSTUTOR/AHORA D’ATENCIÓ FAMÍLIESCORREU ELECTRÒNIC
1r BAT APaz Sánchez-Lafuente psanchez@iessoller.com
1r BAT BNeus Lorente nlorente@iessoller.com
2n BAT ASabela Oliver soliver@iessoller.com
2n BAT BSergio García sgarcia@iessoller.com
CURS

TUTOR/A

HORA D’ATENCIÓ FAMÍLIES

1r BAT A

Paz Sánchez-Lafuente

psanchez@iessoller.com

 

 

1r BAT B

Neus Lorente

nlorente@iessoller.com

 

 

2n BAT A

Sabela Oliver

soliver@iessoller.com

 

 

2n BAT B

Sergio García

sgarcia@iessoller.com

 

 

Formació Professional Bàsica

CURSTUTOR/AHORA D’ATENCIÓ FAMÍLIESCORREU ELECTRÒNIC
1r FPB Cuina i Restauració Enric Gaia  egaia@iessoller.com
1r FPB Aprofitaments Forestals Llorenç Mir  llmir@iessoller.com
2n FPB Cuina i RestauracióJoan Coll jcoll@iessoller.com
2n FPB Aprofitaments ForestalsFrancesc Rosselló frossello@iessoller.com
CURS

TUTOR/A

HORA D’ATENCIÓ FAMÍLIES

1r FPB Cuina i Restauració

Enric Gaià

egaia@iessoller.com

1r FPB Aprofitaments Forestals

Llorenç Mir

llmir@iessoller.com

2n FPB Cuina i Restauració

Joan Coll

jcoll@iessoller.com

2n FPB Aprofitaments Forestals

Francesc Rosselló

frossello@iessoller.com

dimarts 8:50 – 9:45

Cicles Formatius

CURSTUTOR/AHORA D’ATENCIÓ FAMÍLIESCORREU ELECTRÒNIC
1r CFGM Gestió AdministrativaCatalina Crespí ccrespi@iessoller.com
2n CFGM Gestió AdministrativaMagdalena Tramullas mtramullas@iessoller.com
1r CFGM Cuina i GastronomiaManuel Molina mmolina@iessoller.com
2n CFGM Cuina i GastronomiaJuan Antonio Fernández jfernandez@iessoller.com
CURS

TUTOR/A

HORA D’ATENCIÓ FAMÍLIES

1r CFGM Gestió Administrativa

Catalina Crespí

ccrespi@iessoller.com

dimecres 9:45-10:40

2n CFGM Gestió Administrativa

Magdalena Tramullas

mtramullas@iessoller.com

dimecres 11:00-11:55

 

1r CFGM Cuina i Gastronomia

Manuel Molina

mmolina@iessoller.com

dijous 9:45-10:40

2n CFGM Cuina i Gastronomia

Juan Antonio Fernández

jfernandez@iessoller.com

dijous 8:50-9:45