Tutors curs 2020 – 2021

Educació Secundària Obligatoria

CURS
TUTOR/A
HORA D’ATENCIÓ FAMÍLIES
CORREU ELECTRÒNIC
1r ESO AMiquel Romagueradijous 11:55-12:50mromaguera@iessoller.com
1r ESO BGemma Serranodimarts 11:00-11:55 gserrano@iessoller.com
1r ESO CMargalida Riutortdivendres 11:55-12:50 mriutort@iessoller.com
1r ESO DAnna Martínez dimecres 11:00-11:55amartinez@iessoller.com
 1r ESO EMíriam Gayá  dimecres 11:00-11:55 miriamgaya@iessoller.com
CURSTUTOR/AHORA D’ATENCIÓ FAMÍLIESCORREU ELECTRÒNIC
2n ESO AJesús Belmontedijous 8:55-9:50jbelmonte@iessoller.com
2n ESO BIrene Colldimarts  9:50-10:45 icoll@iessoller.com
2n ESO CMargalida Fontanetdilluns 11:00-11:55mfontanet@iessoller.com
 2n ESO D Neus Muñoz dilluns 8:50-9:45 nmunoz@iessoller.com
CURSTUTOR/AHORA D’ATENCIÓ FAMÍLIESCORREU ELECTRÒNIC
3r ESO AInmaculada Colmenadijous 9:45-10:40  icolmena@iessoller.com
3r ESO BCristina Celiàdijous 9:45-10:40 ccelia@iessoller.com
3r ESO CAntoni Pomar dimarts 8:50-9:45apomar@iessoller.com
3r ESO PMARAmparo Lópezdilluns 11:55-12:50 amparolopez@iessoller.com
CURSTUTOR/AHORA D’ATENCIÓ FAMÍLIESCORREU ELECTRÒNIC
4t ESO AAntònia Maria Fontirroigdimecres 11:55-12:50amfontirroigl@iessoller.com
4t ESO B

Aurora Torrens

dijous 11:55-12:50 atorrens@iessoller.com
4t ESO CMiquel Nadaldijous 11:00-11:55  mnadal@iessoller.com
4t ESO PRAQMaria Antònia Oliverdimecres 8:50-9:45maoliver@iessoller.com
CURS

TUTOR/A

HORA ATENCIÓ FAMÍLIES

1r ESO A

Miquel Romaguera

mromaguera@iessoller.com

dijous 11:55-12:50

1r ESO B

Gemma Serrano

gserrano@iessoller.com

dimarts 11:00-11:55 

1r ESO C

Margalida Riutort

mriutort@iessoller.com

dimarts 9:50-10:45 

1r ESO D

Anna Martínez

amartinez@iessoller.com

dimecres 11:00-11:55

 1r ESO E

Míriam Gayà

miriamgaya@iessoller.com

dimecres 13:10 – 14:05

CURS

TUTOR/A

HORA D’ATENCIÓ FAMÍLIES

2n ESO A

Jesús Belmonte

jbelmonte@iessoller.com

dijous 8:55 – 9:50

2n ESO B

Irene Coll

icoll@iessoller.com

dimarts 9:50 – 10:45

2n ESO C

Margalida Fontanet

mfontanet@iessoller.com

dilluns 11:00 – 11:55

2n ESO D

Neus Muñoz

nmunoz@iessoller.com

dilluns 8:50 – 9:45

CURS

TUTOR/A

HORA D’ATENCIÓ FAMÍLIES

3r ESO A

Inmaculada Colmena

 icolmena@iessoller.com

dijous 9:45 – 10:40 

3r ESO B

Cristina Celià

ccelia@iessoller.com

dijous 9:45-10:40

3r ESO C

Antoni Pomar

apomar@iessoller.com

dimarts 8:50 – 9:45

3r ESO PMAR

Amparo López

amparolopez@iessoller.com

dilluns 11:55 – 12:50  

CURS

TUTOR/A

HORA D’ATENCIÓ FAMÍLIES

4t ESO A

Antònia Maria Fontirroig

amfontirroigl@iessoller.com

dimecres 11:55-12:50

4t ESO B

Aurora Torrens

atorrens@iessoller.com

dijous 11:55-12:50 

4t ESO C

Miquel Nadal

mnadal@iessoller.com

dijous 11:00-11:55

4t ESO PRAQ

Maria Antònia Oliver

maoliver@iessoller.com

dimecres 8:50-9:45

Batxillerat

CURSTUTOR/AHORA D’ATENCIÓ FAMÍLIESCORREU ELECTRÒNIC
1r BAT AAitor Lópezdijous 11:00-11:55 alopez@iessoller.com
1r BAT BSergio Garcíadivendres 9:45-10:40 sgarcia@iessoller.com
1r BAT CCatalina Arbonadijous 8:50-9:45carbona@iessoller.com
2n BAT ABrígida Vaquerdijous 11:00-11:55brigida@iessoller.com
2n BAT BMaría Jesús Crespí dimecres 8:50-9:45mjcrespi@iessoller.com
2n BAT CArnau Ramisdimecres 11:55-12:50aramis@iessoller.com
CURS

TUTOR/A

HORA D’ATENCIÓ FAMÍLIES

1r BAT A

Aitor López

alopez@iessoller.com

dijous 11:00-11:55 

1r BAT B

Sergio García

sgarcia@iessoller.com

divendres 9:45-10:40 

 1r BAT C

Catalina Arbona

carbona@iessoller.com

dijous 8:50-9:45

2n BAT A

Brígida Vaquer

brigida@iessoller.com

dijous 11:00-11:55 

2n BAT B

María Jesús Crespí

mjcrespi@iessoller.com

dimecres 8:50-9:45

 2n BAT C

Arnau Ramis

aramis@iessoller.com

dimecres 11:55-12:50 

Formació Professional Bàsica

CURSTUTOR/AHORA D’ATENCIÓ FAMÍLIESCORREU ELECTRÒNIC
1r FPB Cuina i RestauracióXavier Albertídijous 11:55 – 12:50xalbertiessoller.com
1r FPB Aprofitaments Forestals Llorenç Ballester dimarts 11:00 – 11:55 lballester@iessoller.com
2n FPB Cuina i RestauracióEnric Gaiàdilluns 9:45 – 10:40 h.egaia@iessoller.com
2n FPB Aprofitaments ForestalsFrancesc Rossellódimarts 8:50 – 9:45frossello@iessoller.com
CURS

TUTOR/A

HORA D’ATENCIÓ FAMÍLIES

1r FPB Cuina i Restauració

Xavier Albertí

xalberti@iessoller.com

dijous 11:55 – 12:50

1r FPB Aprofitaments Forestals

Llorenç Ballester

lballester@iessoller.com

dimarts 11:00 – 11:55

2n FPB Cuina i Restauració

Enric Gaià

egaia@iessoller.com

dilluns 9:45 – 10:40 h.

2n FPB Aprofitaments Forestals

Francesc Rosselló

frossello@iessoller.com

dimarts 8:50 – 9:45

Cicles Formatius

CURSTUTOR/AHORA D’ATENCIÓ FAMÍLIESCORREU ELECTRÒNIC
1r CFGM Gestió AdministrativaCatalina Crespídimecres 9:45-10:40ccrespi@iessoller.com
2n CFGM Gestió AdministrativaMagdalena Tramullasdimecres 11:00-11:55mtramullas@iessoller.com
1r CFGM Cuina i GastronomiaManuel Molinadijous 9:45-10:40mmolina@iessoller.com
2n CFGM Cuina i GastronomiaJuan Antonio Fernándezdijous 8:50-9:45jfernandez@iessoller.com
CURS

TUTOR/A

HORA D’ATENCIÓ FAMÍLIES

1r CFGM Gestió Administrativa

Catalina Crespí

ccrespi@iessoller.com

dimecres 9:45-10:40

2n CFGM Gestió Administrativa

Magdalena Tramullas

mtramullas@iessoller.com

dimecres 11:00-11:55

 

1r CFGM Cuina i Gastronomia

Manuel Molina

mmolina@iessoller.com

dijous 9:45-10:40

2n CFGM Cuina i Gastronomia

Juan Antonio Fernández

jfernandez@iessoller.com

dijous 8:50-9:45