Tutors curs 2021 – 2022

Educació Secundària Obligatoria

Batxillerat

CURSTUTOR/AHORA D’ATENCIÓ FAMÍLIESCORREU ELECTRÒNIC
1r BAT APaz Sánchez-Lafuente dijous 11:00 – 11:55psanchez@iessoller.com
1r BAT BNeus Lorente dijous 11:00 – 11:55nlorente@iessoller.com
2n BAT ASabela Oliver divendres 9:45 – 10:40soliver@iessoller.com
2n BAT BSergio García dimarts 11:55 – 12:50sgarcia@iessoller.com
CURS

TUTOR/A

HORA D’ATENCIÓ FAMÍLIES

1r BAT A

Paz Sánchez-Lafuente

psanchez@iessoller.com

dijous 11:00 – 11:55

 

1r BAT B

Neus Lorente

nlorente@iessoller.com

dijous 11:00 – 11:55

 

2n BAT A

Sabela Oliver

soliver@iessoller.com

divendres 9:45 – 10:40

 

2n BAT B

Sergio García

sgarcia@iessoller.com

dimarts 11:55 – 12:50

 

Formació Professional Bàsica

CURSTUTOR/AHORA D’ATENCIÓ FAMÍLIESCORREU ELECTRÒNIC
1r FPB Cuina i Restauració Enric Gaia dimarts 8:00 – 8:55 egaia@iessoller.com
1r FPB Aprofitaments Forestals Llorenç Mir dimecres 11:00 – 11:55 llmir@iessoller.com
2n FPB Cuina i RestauracióJoan Coll divendres 11:55 – 12:50jcoll@iessoller.com
2n FPB Aprofitaments ForestalsFrancesc Rosselló divendres 9:45 – 10:40frossello@iessoller.com
CURS

TUTOR/A

HORA D’ATENCIÓ FAMÍLIES

1r FPB Cuina i Restauració

Enric Gaià

egaia@iessoller.com

dimarts 8:00 – 8:55

1r FPB Aprofitaments Forestals

Llorenç Mir

llmir@iessoller.com

dimecres 11:00 – 11:55

2n FPB Cuina i Restauració

Joan Coll

jcoll@iessoller.com

divendres 11:55 – 12:50

2n FPB Aprofitaments Forestals

Francesc Rosselló

frossello@iessoller.com

divendres 9:45 – 10:40

Cicles Formatius

CURSTUTOR/AHORA D’ATENCIÓ FAMÍLIESCORREU ELECTRÒNIC
1r CFGM Gestió AdministrativaCatalina Crespídimarts 8:50 – 9:45ccrespi@iessoller.com
2n CFGM Gestió AdministrativaMagdalena Tramullasdijous 11:00 – 11:55mtramullas@iessoller.com
1r CFGM Cuina i GastronomiaManuel Molinadilluns 11:00 – 11:55mmolina@iessoller.com
2n CFGM Cuina i GastronomiaJuan Antonio Fernándezdijous 8:00 – 8:55jfernandez@iessoller.com
CURS

TUTOR/A

HORA D’ATENCIÓ FAMÍLIES

1r CFGM Gestió Administrativa

Catalina Crespí

ccrespi@iessoller.com

dimarts 8:50 – 9:45

2n CFGM Gestió Administrativa

Magdalena Tramullas

mtramullas@iessoller.com

dijous 11:00 – 11:55

 

1r CFGM Cuina i Gastronomia

Manuel Molina

mmolina@iessoller.com

dilluns 11:00 – 11:55

2n CFGM Cuina i Gastronomia

Juan Antonio Fernández

jfernandez@iessoller.com

dijous 8:00 – 8:55