Tutors curs 2019 -2020

Educació Secundària Obligatoria

CURS
TUTOR/A
HORA D’ATENCIO FAMÍLIES
CORREU ELECTRÒNIC
1r ESO AGemma Serranodimecres 11:05-12:00gserrano@iessoller.com
1r ESO BMaria Gayàdilluns 12:00-12:55 mgaya@iessoller.com
1r ESO CNeus Marroigdimarts 9:50-10:45 nmarroig@iessoller.com
1r ESO DMiquel Romaguera dilluns 13:10-14:05mromaguera@iessoller.com
CURSTUTOR/AHORA D’ATENCIÓ FAMÍLIESCORREU ELECTRÒNIC
2n ESO AMagdalena Seguídimecres 12:00-12:55 msegui@iessoller.com
2n ESO BVicenç Pérezdimecres 11:05-12:00 vperez@iessoller.com
2n ESO CAntonia Fríasdivendres 8:55-9:50afrias@iessoller.com
CURSTUTOR/AHORA D’ATENCIÓ FAMÍLIESCORREU ELECTRÒNIC
3r ESO ANeus Muñozdilluns 11:05-12:00  nmunoz@iessoller.com
3r ESO BOlivier Jouhanneldivendres 8:55-9:50 ojouhannel@iessoller.com
3r ESO CPaz Sánchez divendres 8:55-9:50psanchez@iessoller.com
3r ESO PMARMaria Antònia Oliverdijous 11:05-12:00  maoliver@iessoller.com
CURSTUTOR/AHORA D’ATENCIÓ FAMÍLIESCORREU ELECTRÒNIC
4t ESO AAntònia Maria Fontirroig dimarts 8:55-9:50amfontirroigl@iessoller.com
4t ESO B

Miquel Nadal

dimecres 8:55-9:50 mandal@iessoller.com
4t ESO CAurora Torrensdijous 11:05-12:00  atorrens@iessoller.com
4t ESO PRAQMargalida Ordinas dimecres 8:55-9:50mordinas@iessoller.com
CURS

TUTOR/A

HORA ATENCIÓ FAMÍLIES

1r ESO A

Gemma Serrano

gserrano@iessoller.com

dimecres 11:05-12:00

1r ESO B

Maria Gayà

mgaya@iessoller.com

dilluns 12:00-12:55 

1r ESO C

Neus Marroig

nmarroig@iessoller.com

dimarts 9:50-10:45 

1r ESO D

Miquel Romaguera

mromaguera@iessoller.com

dilluns 13:10-14:05

CURS

TUTOR/A

HORA D’ATENCIÓ FAMÍLIES

2n ESO A

Magdalena Seguí

msegui@iessoller.com

dimecres 12:00-12:55

2n ESO B

Vicenç Pérez

vperez@iessoller.com

dimecres 11:05-12:00

2n ESO C

Antonia Frías

afrias@iessoller.com

divendres 8:55-9:50

CURS

TUTOR/A

HORA D’ATENCIÓ FAMÍLIES

3r ESO A

Neus Muñoz

 nmunoz@iessoller.com

dilluns 11:05-12:00 

3r ESO B

Olivier Jouhannel

ojouhannel@iessoller.com

divendres 8:55-9:50

3r ESO C

Paz Sánchez

psanchez@iessoller.com

divendres 8:55-9:50

3r ESO PMAR

Maria Antònia Oliver

maoliver@iessoller.com

dijous 11:05-12:00  

CURS

TUTOR/A

HORA D’ATENCIÓ FAMÍLIES

4t ESO A

Antònia Maria Fontirroig

amfontirroigl@iessoller.com

dimarts 8:55-9:50

4t ESO B

Miquel Nadal

mandal@iessoller.com

dimecres 8:55-9:50 

4t ESO C

Aurora Torrens

atorrens@iessoller.com

dijous 11:05-12:00  

4t ESO PRAQ

Margalida Ordinas

mordinas@iessoller.com

dimecres 8:55-9:50

Batxillerat

CURSTUTOR/AHORA D’ATENCIÓ FAMÍLIESCORREU ELECTRÒNIC
1r BAT ABeatriz Hernándezdilluns 9:50-10:45 bhernandez@iessoller.com
1r BAT BArnau Ramis divendres 11:05-12:00 aramis@iessoller.com
2n BAT ABrígida Vaquerdijous 11:05-12:00  brigida@iessoller.com
2n BAT BSabela Oliver divendres 9:50-10:45soliver@iessoller.com
CURS

TUTOR/A

HORA D’ATENCIÓ FAMÍLIES

1r BAT A

Beatriz Hernández

bhernandez@iessoller.com

dilluns 9:50-10:45 

1r BAT B

Arnau Ramis

aramis@iessoller.com

divendres 11:05-12:00 

2n BAT A

Brígida Vaquer

brigida@iessoller.com

dijous 11:05-12:00 

2n BAT B

Sabela Oliver

soliver@iessoller.com

divendres 9:50-10:45

Formació Professional Bàsica

CURSTUTOR/AHORA D’ATENCIÓ FAMÍLIESCORREU ELECTRÒNIC
1r FPB Cuina i RestauracióJuanan Fernándezdimecres 8:55 – 9:50jfernandez@iessoller.com
1r FPB Aprofitaments ForestalsFrancesc Rossellódilluns 9:50 – 10:45frossello@iessoller.com
2n FPB Cuina i RestauracióEnric Gaiàdivendres 12:00 – 12:55egaia@iessoller.com
2n FPB Aprofitaments ForestalsTerean Sebastiandimarts 8:55 – 9:50tsebastian@iessoller.com
CURS

TUTOR/A

HORA D’ATENCIÓ FAMÍLIES

1r FPB Cuina i Restauració

Juanan Fernández

jfernandez@iessoller.com

dimecres 8:55 – 9:50

1r FPB Aprofitaments Forestals

Francesc Rosselló

frossello@iessoller.com

dilluns 9:50 – 10:45

2n FPB Cuina i Restauració

Enric Gaià

egaia@iessoller.com

divendres 12:00 – 12:55

2n FPB Aprofitaments Forestals

Terean Sebastian

tsebastian@iessoller.com

dimarts 8:55 – 9:50

Cicles Formatius

CURSTUTOR/AHORA D’ATENCIÓ FAMÍLIESCORREU ELECTRÒNIC
1r CFGM Gestió AdministrativaCatalina Crespí dimarts 9:50-10:45ccrespi@iessoller.com
2n CFGM Gestió AdministrativaMagdalena Tramullasdivendres 12:00-12:55mtramullas@iessoller.com
1r CFGM Cuina i GastronomiaCarlos Moralesdivendres 11:05-12:00cmorales@iessoller.com
2n CFGM Cuina i GastronomiaBartomeu Adroverdijous 11:05-12:00badrover@iessoller.com
CURS

TUTOR/A

HORA D’ATENCIÓ FAMÍLIES

1r CFGM Gestió Administrativa

Catalina Crespí

ccrespi@iessoller.com

dimarts 9:50-10:45

2n CFGM Gestió Administrativa

Magdalena Tramullas

mtramullas@iessoller.com

divendres 12:00-12:55

1r CFGM Cuina i Gastronomia

Carlos Morales

cmorales@iessoller.com

divendres 11:05-12:00

2n CFGM Cuina i Gastronomia

Bartomeu Adrover

badrover@iessoller.com

dijous 11:05-12:00